logotype

MAGNESS OFERUJE:

- wesela, bale, studniówki
- eventy, zabawy, dancingi, koncerty
- DJ's, nagłośnienie, oświetlenie
- dekorowanie światłem

TEL.: +48 694 701 555

image1 image2 image3 image4

DEKOROWANIE ŚWIATŁEM

W 2013 roku wprowadziliśmy dodatkową usługę jaką jest dekorowanie światłem sal bankietowych. Jest to nowoczesny sposób na to, aby zwykłe pomieszczenie nabrało klimatu, wdzięku i elegancji. Używając magii kolorowego światła sprawiamy, że goście czują się przyjemniej, a sama uroczystość staje się bardziej nastrojowa.

Przez lata naszej pracy niestety zauważyliśmy, że zabawa przy zapalonym zwykłym białym świetle nie jest przyjemna, a często wręcz krępująca, zwłaszcza gdy Pan Kamerzysta świeci lampą prosto w oczy. Dlatego jako pierwsi w naszym regionie 6 lat temu wprowadziliśmy profesjonalne oświetlenie sceny i parkietu, a teraz oferujemy dekoracyjne oświetlenie całej sali.

W tym celu używamy nowoczesnej technologii LED, która umożliwia korzystanie z pełni barw palety RGB. Technologia ta cechuje się niskim poborem energii elektrycznej i nie powoduje emisji ciepła, co ma znaczenie zwłaszcza w sezonie letnim. Kolory są bardzo wyraziste, urządzenia estetyczne i bezpieczne. Naszym zadaniem jest umieścić je tak, aby nikomu nie przeszkadzały i jednocześnie efektownie oświetlały salę. Wszelkie przewody poprowadzone są estetycznie i odpowiednio zabezpieczone. Montaż i demontaż jest w naszym zakresie.

Ofertę tą kierujemy nie tylko do klientów, którzy mają zakontraktowaną z nami oprawę muzyczną imprezy, ale do wszystkich Państwa, którzy pragną mieć piękną uroczystość.

Aby poznać cennik i dostępność terminów zapraszamy do kontaktu.
Gwarantujemy wysoką jakość w przystępnej cenie.

images/deko_logo/01.jpgimages/deko_logo/02.jpgimages/deko_logo/03.jpgimages/deko_logo/04.jpgimages/deko_logo/05.jpgimages/deko_logo/06.jpgimages/deko_logo/07.jpgimages/deko_logo/08.jpgimages/deko_logo/09.jpgimages/deko_logo/10.jpgimages/deko_logo/11.jpgimages/deko_logo/12.jpgimages/deko_logo/13.jpgimages/deko_logo/14.jpgimages/deko_logo/15.jpgimages/deko_logo/16.jpgimages/deko_logo/17.jpgimages/deko_logo/18.jpgimages/deko_logo/19.jpgimages/deko_logo/20.jpgimages/deko_logo/21.jpgimages/deko_logo/22.jpgimages/deko_logo/23.jpgimages/deko_logo/24.jpg

 

Paweł Brzoza
Tel.: +48 694 701 555
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.